2017 Bellona Armoni Halı Modelleri

Halılar evin ve odanızın görünümü oluşturan ana unsurlar arasındadır. Özellikle son zamanların modası olan mobilya rengine uyumlu halı seçme hobisi halen devam etmektedir. Ucuz ve kaliteli halı modelleri her zaman rağbet görmüştür. Nitekim en çok tercih edilen halılar 3 metre boy ve 2 metre en halılar olan 6 metrekare halılardır. 6 metrekare halıların o kadar çok modeli vardır ki seçim yapmak elbet zor olacaktır. Bu yazımızda sizlere seçiminizde yardımcı olabileceğini düşüdüğümüz bazı 2017 halı modellerini tanıtmak istedik. Armoni halı modelleri.


Bellona üretimi Armoni serisi halılar bulundukları ortama enerjik bir yapı katar. Armoni serisi halılar oldukça köklü bir üründür. Güveye karşı dayanıklı, antistatik halıdır. Solmaya karşı yüzde yüz dayanıklı ve kaliteli halılardır.

Yatak odası halıları, mutfak halıları ve küçük oturma odası halıları olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürünler olan armoni serisi halılar için sizlere resim galerimizden incelemeniz için görsel hazırladık.

Fiyat ve kampanyalar için en yakın bellona mağazaların ziyaret edebilirsiniz. Yeni ürünler için takipte kalın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*