2017 Mutfak Halısı Modelleri ve Fiyatları

Halı konusunda önde gelen firmalardan merinos, karmen, kaşmir ve royal mutfak halılarındaki tercihlerini cup cake desenli halı modellerinden yana kullandı. Son yıllarda sıradanlıktan uzaklaşan halı konusunda uzmanlaşmış firmalar bu tarz ürünleri piyasaya sürmektedir.

Mutfak tasarımlarında önemli bir yer tutan bu halılar dekoratif yönden daha kolay kombine edilebildiği için evlenecek genç kızların çeyiz alışverişlerinde öncülük etmektedir.

Renk tercihi olarak mutfak dolaplarına orantılı seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü, dolap ile halıların bütünlük sağlaması göze daha hoş hitapta bulunacaktır.


Mutfak halısı alışverişinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus kolay temizlenebilmesi ve leke tutmamasıdır. Daha çok tüysüz modellerin seçilmesi bu konuda sizlere yardımcı bir detay olabilir. Diğer bir deyişle nano teknoloji halılar kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir.

Mutfak halısında diğer bir detay ise yerin müsait olması durumunda dikdörtgen veya yuvarlak halı modelleri tercih edilmesi uygun olacaktır.

Mutfak halısı fiyatları hazır halılar için 349,00 TL ile 1356,00 TL arasında, kesme halı fiyatları ise metre başı 80,00 TL ile 140,00 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Mutfak Halısı Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*