Köşe Takımları

İpek Mobilya Akasya Köşe Takımı ve Fiyatı

ipek mobilya akasya köşe takımı fiyatı

Dar alanların vazgeçilmezi olan köşe koltuklar 2017 yılında da vitrinlerde sıkça göreceğimiz modeller arasında olacak. Bu alanda ipek mobilya oldukça güzel modeller ile sunum yapıyor. Biz de sizlere tek tek modelleri ve fiyatları konusunda bilgi vermek istedik. İlk olarak akasya köşe takımı modeli ile başlayalım dedik. Ürün özelliklerini vermek gerekirse ilk olarak kumaş özelliğinden bahsedelim. İpek mobilya bu üründe leke ... Devamını Oku »

2017 Köşe Takım Modelleri Bellona Vizyon Köşe Takımı

Uzun zamandır köşe takımları hakkında sizlere ürün tanıtımı yapamadık. Ancak bu tanıtacağımız ürünle bildiğiniz tüm köşe takımı modellerini unutun. Bellona üretimi Vizyon Köşe takımı. Vizyon köşe takımı modern tarzı ile ön planda olan yatak olma özelliği ve sandık olma özelliği olan işlevsel bir üründür. Ürünü cazibeli kılan renk uyumdur. Kapitoneli arka yastıklarda gerçekten çok durmaktadır. Yerden yüksek ayakları ile bayanların ... Devamını Oku »

2017 Köşe Takımları Mondi Liza Köşe Takımı

Köşe takımları serisinin bu bölümünde sizlere farklı bir köşe takımı tanıtımı daha yapmak istedik. Diğer evlerden farklı olma isteği tüm bayanların içgüdüsünde vardır. Bu farkı yaratmak için ilk iş doğru bir köşe takımı seçimidir. Sizlere bu hususta fark yaratacak bir ürün olan yılın moda ürünü Mondi liza köşe takımı hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Mondi liza köşe takımı mavi – krem ... Devamını Oku »

2017 Bellona Vivent Köşe Takımı

2017 bellona vivent köşe takımı

Genellikle oturma odalarında tercih edilen köşe takımları evlerimize ayrı bir hava katıyor. Bellona’nın 2017 yılına özel tasarlamış olduğu vivent köşe takımı odaya göre şekillendirilmesi sayesinde fazlaca tercih edilecek gibi duruyor. Ayrıca şehrinizde bulunan bellona bayiilerinden renk kartelasından tercihinizi yaparak istediğiniz renk köşe takımına sahip olabilirsiniz. Vivent köşe takımı ayrı bir aparat kullanımı gerektirmeden yatak olarak kullanılma imkanı da sağlıyor. Yatak olması ... Devamını Oku »

Köşe Takımı Seçim Fikirleri Tempo Köşe Takımı

Yeni bir köşe takımı yazısı ile daha sizlerleyiz. Köşe takımları kategorimizdeki bu yazımızda sizlere bu yılın moda renklerinin hepsini barındıran zevkinize özel seçim sunan Tempo Köşe takımı hakkında bilgi vereceğiz. Tempo köşe takımı özellikle su yeşili köşe takımı gerçekten gerek duruşu gerekse kalitesi ile muazzam bir üründür. İskelet bölümü ahşap olup gürgen ağacından üretilmiştir. Tempo köşe takımındaki göze çarpan en ... Devamını Oku »

Bellona Cantona Köşe Takımı 2017

cantona köşe takımı

Köşe takımları tartışmasız dekorasyonda ve yeni ev eşyası alımında ilk olarak alınmak istenen ürünler arasında. Bu hususta bellonanın hakkını teslim etmek lazım. Ürettiği birbirinden güzel köşe takımları alıcıları cezbetmekte.Kırmızının asaleti, camgöbeği ve sarının zerafetinin toplandığı bir ürün olan Bellona Cantona Köşe Takımı gerçekten muhteşem bir tasarıma sahip. Yerden yüksek ayakları ile diğer köşe takımlarından bazı farklarını ön plana çıkarmış olan üründe ergonomik bir ... Devamını Oku »

2017 Esse Mavi Köşe Takımı

Modern yaşantının esintilerini evlerimize taşımak çok da zor olmasa gerek. Alınacak bir kaç mobilya türü ile evler adeta yeniden canlanıyor. Bunun en güzel örneklerini köşe takımları oluşturuyor. Köşe takımları bulundukları ortamlara şıklık katan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin seçiminde zorlandığı bu ürünler farklı mobilya firmaları tarafından farklı modellerde tüketiciye sunulmaktadır. Yeni model köşe takımlarına vereceğimiz en güzel örneklerden ... Devamını Oku »

Cardin Class Köşe Takımı

cardin class köşe takımı

Evin en rahat ve keyifli noktalarının başında yer alan oturma odaları genel olarak ev sakinlerine özeldir. Bu alanın dağıtılması toplanması veya rahat rahat uzanılması için tasarlanmış mobilyaların başında ise köşe takımları yer almakta. Cardin class köşe takımı hem görünümü, hem de rahatlığı ile son dönemlerin en çok tercih edilen mobilya seçenekleri arasında bulunmakta. Hareketli ve eğlenceli tasarımı ile odaya şıklık ile ... Devamını Oku »

2015 Bellona Alesta Köşe Takımı

Modern bir evin olmazsa olmaz diye tabir ettiğimiz dekorasyon ürünlerinden biri de köşe takımları ve koltuk takımlarıdır. Malumunuz dekorasyonun göz bebeği salonları ne kadar gösterişli gösterirsek o kadar başarılı dekorasyon fikirlerini gerçekleştirmiş oluruz. Özellik köşe takımları salonlara çok şık görünümler kazandırmaktadır. Bellona Alesta köşe takımı da zevkinize hitap edecek renk ve hatları ile bu yılın gözde köşe takımı modelleri arasında ... Devamını Oku »

2015 İstikbal Star Uzanmalı Köşe Takımı

uzanmalı köşe takımı

Modern dünya her geçen gün yenilenmekte ve bu yenilenme ev dekorasyonu ile evini yeni kuracaklar için farklı seçenekleri beraberinde getiriyor. Köşe takımları da çok farklı renk, desen, model seçeneği ile mobilya firmalarınca üretilerek satışa sunulur. 2015 yılı köşe takımları kategorisinde sizler için bu yazımızda İstikbal mobilya üretimi olan ve oldukça çok tercih edilen bir ürün olan Star köşe takımından bahsedeceğiz. ... Devamını Oku »