Pratik Fikirler

Çalışma Odası İçin Dekorasyon Fikirleri

çalışma odası için dekorasyon fikirleri

Sizlere bu konumuzda yeni evli çiftlerin zorlandığı bir konu olan çalışma odası dekorasyon fikirleri hakkında küçük ama etkili bilgiler vereceğiz. Eğer ki fazla bir odası varsa o oda için en iyi seçim çalışma odasıdır. Çünkü yeni evlerin salonlarında veya oturma odalarında çalışma yapacakları bir ortam görmek neredeyse mümkün değil. Yeni evli çiftlerin bu konu ile ilgili düşüncelerine yön vermek için ... Devamını Oku »

English Home Ütü Masası Modelleri ve Fiyatları

english home ütü masası modelleri fiyatları

Evet bayanlar, uzun bir aradan sonra yeniden sizlerleyiz. Bugünkü konumuzda english home ütü masalarını sizlere tanıtacağız. English home kalitesini kanıtlamış ve birçok bayanın sıkça tercih ettiği markaların başında geliyor. Bizde buna inanarak sizlere ütü masası çeşitlerinde bahsedeceğiz. Özellikle cıvıl cıvıl olması ile gündeme gelen ütü masaları tercihleriniz evinizin havasını değiştirmekle kalmayıp kullanım rahatlığı sağlaması ile hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Sweet Rose Metal ... Devamını Oku »

Modern Banyo Dekorasyonu ve Modelleri

modern banyo dekorasyonu modelleri

Düz renk fayanslar artık mazide kaldı. Şimdi rengarenk fayanslar ile banyonuza ayrı bir hava katabileceksiniz. Modern dünyanın bizlere sunduğu hizmetleri görmezden gelemeyiz. Biz de bu konu ile ilgili sizlere küçük ama etkili detaylar vereceğiz. Banyo dekorasyonunda öncelik renk seçimidir. Özellikle penceresi bulunmayan veya penceresi boşluklara bakan ve karanlık bir banyoya sahip olan kişiler açık renk tonları ile işe başlamalıdır ki ... Devamını Oku »

2018 Dekoratif Komidin Modelleri ve Fiyatları

2018 dekoratif komidin modelleri ve fiyatları

Öncelikle yazmak istediğim bir konu var. Yazılışı konusunda birçok kişinin karıştırdığı, komodin mi komidin mi şeklinde düşündüğü konuyu ele almak istedik. Türk dil kurumu sitesinden bakıp buraya yazmak yerine sizlerin merak edip bu yönde araştırma yapmanızı istedim. Eminim bu konuyu okuyan bir çok kişi girip bakacaktır. Her neyse konumuzu dağıtmayalım. Fakat konu içinde iki türlü kelime kullanacağım. Komidin, bir evin ... Devamını Oku »

Özdilek Banyo Havlusu Modelleri ve Fiyatları

özdilek banyo havlusu modelleri ve fiyatları

Daha önce eklemiş olduğumuz özdilek bornoz takımına gelen yoğun istek üzerine şimdiki konumuz özdilek banyo havlusu. Öncelikle özdilekten bahsetmek yerine banyo havlusunun önemini sizlere aktarmak istiyorum. Banyo havlusu; duş sonrasında kullanılan basit bir nesne olarak görünebilir fakat, giyinmeden önce kurulanmanın sağlık açısından oldukça önemlidir. Duş sonrasında kaliteli bir havlu yardımı ile vücudunuzu tamamiyle kurulamadan giyinmemeye özen gösterin. Eğer duş sonrasında ... Devamını Oku »

Ev Dekorasyonuzda Hasır Kullanarak Farklılık Oluşturun

ev dekorasyonunda hasır kullanarak farklılık oluşturun

Genellikle bahçe veya balkonlarda sıkça karşılaştığımız hasır mobilyalar artık evinizin içine de giriyor. Hasır kullanımı yaparak evinize artı sıcaklık hissi de katabileceğinizi söylemek mümkün. Bahçede kullanılan hasır mobilyalar eve uygun olmamakla birlikte ara aparatif dekorasyon ürünleri olarak kullanılabilir. Biraz detaya inelim isterseniz. Mesela salonda oturma grubu ortasında kullanılan üzeri camlı hasır sehpalar, mutfakta küçük-büyük çapta hasır saklama sepetleri, banyoda hasırdan ... Devamını Oku »

Koçtaş Dekoratif Amerikan Kapı Modelleri

koçtaş dekoratif amerikan kapı modelleri

Daha önce amerikan kapı modellerine sitemizde yer vermiştik. Şimdi size koçtaş ev gereçleri satan firmanın modellerini sergilemek ve tanıtmak istedik. Öncelikle kapı ölçüleri standart ölçülerde ise koçtaş’dan almanız mümkün. Aksi durumda satın almanız mümkün olmayacaktır. Büyük ölçülerde ise ek yapabilirsiniz şayet küçükse yıkma işlemi biraz daha zahmetli olacağı için kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. Kapılar işlevi dışında dekorasyon ürünlerinin de bir ... Devamını Oku »

Desenli Rulo Dekorasyon Örnekleri

desenli rulo dekorasyon örnekleri

Son yıllarda duvar kağıtları yerini desenli boyalara bıraktı. Boya, duvar kağıdına göre daha sağlıklı olması sebebi ile daha fazla da karşılaşacağımızı söylemek mümkün. Biz de sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vermek istedik. Desenli rulo tasarımları ile evinizin tüm yerlerini boya ile şekillendirebilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Herkes duvar kağıdı yapamaz lakin boyama konusunda bilgi sahibidir. Bu desenli ... Devamını Oku »

Parçalı Tablolar ve Fiyatları

parçalı tablolar ve fiyatları

Dekoratif tablolar konumuzu detaylandıracağımızı söylemiştik. Detay sıralamasında ilk olarak parçalı tabloları ele almak istedik. Kanvas tablolar, en çok tercih edilen aksesuar ürünleri arasında ilk sırada olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Parçalı tablo modelleri genellikle 5 parçadan oluşuyor. Çok nadir de olsa 3 parçalı modeller de mevcut. Hem şık gösterişi hem de seçilen duvarı dolu göstermesi ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. ... Devamını Oku »

Banyo Dekorasyon Önerileri

banyo dekorasyon önerileri

Dekorasyon sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ev sahibinin kendi zevklerini yansıtmasıdır. Aksi halde eviniz size huzur vermeyecektir. Yaşadığı alanda insanın kendi zevklerini görmesi bu açıdan oldukça önemlidir. Bu konuda da evin en önemli bölümlerinden biri olan banyo dekorasyonu hakkında fikirler vereceğiz. Banyo kişisel bakım ve temizlik alanı olduğu için buranın dekorasyonunda da oldukça titiz davranmalıyız. Burada işe alanı ... Devamını Oku »