Salon Takımları

Salon Dekorasyonunda Kadife Kullanımı

salon dekorasyonunda kadife kullanımı

Kadife, günümüzde fazlaca görmediğimiz fakat dekorasyon konusunda evinize şıklık katacak bir kumaş cinsi olduğunu söyleyebilirim. Gerçek kadife kumaşlar yün ve ipek karışımı ile üretilir. Ancak günümüzde yün ve ipek ikilisine naylon eklenerek maliyet azaltılma amacına gidildi. Zaten fiyatlar konusunda gerçek olup olmadığını anlamanız güç olmayacaktır. Gelelim kadife kumaşlar salonda nasıl kullanılır sorusuna; Kadife Duvar Kağıtları; Son zamanlarda kadife duvar kağıtları ... Devamını Oku »

Atlas Halı Mısra Serisi Modelleri ve Fiyatları

atlas halı mısra serisi modelleri ve fiyatları

Atlas halı, halı markaları arasında ön sıralarda gelen firmalardan birisi. Bu yıl sunmuş olduğu modeller arasında bulunan mısra serisi ile halı konularımıza geçmek istedik. Nano halı adı altında üretime sunulan bu ürünler oldukça başarılı. Öncelikle nano halı ne demek onu açıklayalım. Nano halı, kendi kendini temizleyen ve leke barındırmama teknolojisi ile üretilen halılara verilen bir isim. Öncelikle atlas halının bu serisi salon ... Devamını Oku »

İpek Mobilya Almina Koltuk Takımı ve Fiyatı

ipek mobilya almina koltuk takımı ve fiyatı

İpek mobilya ile ilgili daha önce eklemiş olduğumuz çeşitlerden oturma grubu eksikti. Biz de en çok tercih edilen salon takımı ile ilgili tanıtımı yapmak için bu konuyu açmış bulunmaktayız. İpek mobilya almina koltuk takımı, gerek rengi gerekse özellikleriyle en çok tercih edilen ürünlerden biri. Bir koltuk takımından beklediğiniz her şey bu modelde mevcut. Kumaş özellikleri tam da ev hanımlarının aradığı ... Devamını Oku »

Modern Salon Aksesuarları Fikirleri

modern salon aksesuarları fikirleri

Aksesuar, bayanların seçim konusunda en çok zorlandıkları konuların başında geliyor. Özellikle salon aksesuarlarında uyumu yakalama konusu bir hayli eziyet haline gelebiliyor. Sizlere aksesuar seçimi konusunda püf noktaları anlatacağız. 1- Dekoratif Şekerlikler; Eğer orta sehpa kullanıyorsanız ki çoğu bayanın vazgeçmediği bir üründür kesinlikle şekerlik modellerine göz atın derim. Hatta içini çikolata veya şeker ile doldurarak arada ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Bu misafir ikramı olarak ... Devamını Oku »

Bellona Angel Koltuk Takımı Modeli ve Fiyatı

bellona angel koltuk takımı modeli ve fiyatı

Bellona angel koltuk takımı, avangart ve modern tarzın birlikte yorumlanmasıyla bu sezonun vazgeçilmez tercihleri arasında olacak. gibi görünüyor. Avangart son yıllarda çokça gördüğümüz ve tercih edilen bir tarz. Bunun modern bir şekilde yorumlanması dikkatleri üzerine çekmesine sebep olmuştur. Ürünün özelliklerinden bahsetmek gerekirse; 1- Bellona tüm ürünlerinde olduğu gibi sağlığa zararı olmayan sünger kullanmış. 2- Yüksek ayaklı olması sebebi ile koltuk altının ... Devamını Oku »

Yeni Sezon Dekoratif Orta Sehpa Modelleri

yeni sezon dekoratif orta sehpa modelleri

Orta sehpa dekorasyonu tamamlayan en önemli parçaların başında gelir. Birçok marka olmasına karşın genel olarak aynı modelleri görmek mümkün. Bu yüzden marka ayırımı yapmadan genel modellerden bahsedeceğiz. Orta sehpa modelleri genellikle koltuk ve köşe takımlarının orta kısmında kullanıldığı gibi bazı evlerin uyumuna göre duvara yakın olarak da kullanılabilir. Son yıllarda öne çıkan avangart tarz mobilyalar ile birlikte orta sehpalarda da ... Devamını Oku »

Kırmızı Salon İçin Dekorasyon Fikirleri

Kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun kelimesi bize kırmızının ne kadar güzel bir renk olduğunu aktarıyor. Biz de şimdi bu söze istinaden sizlere kırmızı salon dekorasyonu hakkında bilgiler vereceğiz. Kırmızı salonlar göze hoş gelse de kombinleme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Renkler doğru kullanılmadığı zaman evi boğabileceğini aklınızdan çıkarmasanız iyi olur. Mesela kırmızı ile siyah hoş dururken salonun tamamında bu renkleri kullanmanız ... Devamını Oku »

Siyah Beyaz Oturma Odası Dekorasyonu

siyah beyaz oturma odası için uygun bir renk midir

Birkaç gün önceki konumuzda size yatak odası için siyah ve beyaz renkleri uyumu hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Sitemizde yapacağınız detaylı bir arama ile konumuza ulaşabilirsiniz. Bu konumuzda ise siyah beyaz oturma odası için kullanılmasında ince detayları aktaracağız. Siyah ve beyaz renkleri yatak odasında kullanıldığı gibi oturma odasında kullanılması bir hayli risk taşımaktadır. Doğru kullanımı yapılmayan her renk kişilere banel gelebilir. ... Devamını Oku »

Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

küçük salonlar için dekorasyon fikirleri

Değerli ziyaretçilerimiz, bugün sizlere salon dekoru hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Tabi konumuzun içeriği başlıktan da anlaşılacağı gibi küçük salon dekorasyonu ile ilgili. Eğer konumuzu dikkatli bir şekilde inceleyip uygulama bölümüne geçerseniz şık bir salona sahip olabilirsiniz. Küçük salonu olan evler genelde 2+1 şeklinde olduğu için oturma alanı olarak da kullanılması dolayısı ile salon dekorasyonu oldukça önem kazanmaktadır. İsterseniz önerilerimize geçelim; ... Devamını Oku »

2017 Step Majör Oturma Odası Takımı Bellona

Son zamanlarda oturma odası dekorasyonu oldukça önem kazanmış durumda. Oturma odası dekorasyonu yaparken tercih edebileceğiniz yüzlerce ürün vardır fakat salonunuza uygun olanı seçmek bazen sizi zorlayabilmektedir. Bu yazımızda sizler için tanıtacağımız oturma odası takımı birçok eve birebir uyum sağlamaktadır. Bellona üretimi Step Majör Takım bahsettiğimiz ürün. İsminde de anlaşılacağı gibi asil ve klasik bir duruş stili olan ürün gerçekten mükemmel ... Devamını Oku »