Yemek Odası

Yeni Sezon Mutfak Perdesi Modelleri

yeni sezon mutfak perdesi modelleri

Yeni gelin olarak hiç şüphesiz evinizin en önemli yerlerinden biri mutfaktır. Her kadın gibi siz de dekorasyonunun size ait olduğu, içinde huzur bulduğunuz bir mutfağa sahip olmak istersiniz. Bir evin en önemli süsü bir nevi gelinliği perdedir. Bu sebeple sizler için en önemli yaşam alanlarından biri olan mutfağınızın perdesi için ufak bir araştırma yaptık. Perde seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli ... Devamını Oku »

İpek Mobilya Aral Yemek Odası Takımı ve Fiyatı

ipek mobilya aral yemek odası takımı ve fiyatı

Sitemiz ziyaretçilerinden gelen yoğun istek üzerine ipek mobilya’nın yemek odası takımlarını tanıtmaya karar verdik. İlk olarak en fazla satan modellerden olan aral yemek odası takımı ile başlayacağız. Avangart ve modern tarzın harmanlanmasıyla ortaya çıkan bu model en çok beğenilen modeller arasında. Siz de ev dekorasyonunuzda bu iki tarzı birlikte kullanmak istiyorsanız aral yemek odası modelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Ürün, konsol+konsol aynası+vitrin+masa ... Devamını Oku »

Dar Mutfaklar İçin Pratik Öneriler

dar mutfaklar için pratik öneriler

Geniş bir mutfağa sahip olmak şüphesiz her kadının hayalidir. Ancak bazılarımız bu imkanı elde edemiyoruz. İşte bu konumuz tam da küçük bir mutfağa sahip olan bayanlar için. Dar mutfağı nasıl geniş gösterebiliriz, küçük alanlarda nasıl daha fazla depolama ve kullanım alanı sağlayabiliriz bunu hep birlikte öğreneceğiz. Dar mutfak dekorasyonuna ilk olarak renk seçimi ile başlayın. Duvar ve dolap kapakları rengini ... Devamını Oku »

Mutfak Dekorasyonunda Pratik Çözümler

mutfak dekorasyonunda pratik çözümler

Bayanların en çok zaman geçirdiği yerlerden biri olan mutfaklar için dekorasyon fikirleri vermek için konumuzu açmış bulunmaktayız. Aslına bakarsanız bu konumuz sıfırdan bir mutfak tasarlayanlar için daha uygun. Yani yeni gelin mutfağı tabiri diyebiliriz. Eğer yeni bir ev yapılıyorsa mutfak dolapları seçimi yapmak için en ideal zaman olabilir, lakin oturulmuş bir ev ya da yapılmış bir evde oturacaksanız mutfak dolapları ... Devamını Oku »

2017 Madame Coco Masa Örtüsü Modelleri

2017 madame coco masa örtüsü modelleri

Bu konumuzda en şık sunumlarınızın, romantik yemeklerinizin olmazsa olmazı masa örtüsü üzerilerinde duracağız. Madame coco masa örtüsü modelleri bu konuda vazgeçilmez konumda. Her tarz ve her renge uygun modeller arasından evinize en uygun olan modeli buradan seçebilirsiniz. Masa örtüsü alışverişinde en dikkat edilmesi gereken şey masanızın örtüleri. Masa ölçüleri genelde standart olsa da arada değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden ölçülerinizin elinizde bulunması ... Devamını Oku »

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?

yemek odası dekorasyonu nasıl yapılır

Yeni evlenecek çiftlerin dekorasyon seçimlerinde ne kadar zorlanacağını bildiğimiz için bu konuda sizlere yardım etmeye çalışacağız. Bugünkü konumuzun özeti yemek odası dekorasyonu ile ilgili. İlk olarak işe yemek odası için kullanacağınız odayı seçmekle başlayın ve odanın ölçülerini not alın. Bu ölçülerin elinizde bulunması mobilya seçiminde size çok yardımcı olacaktır. İleride karşılaşacağınız sorunların önüne geçmek için bu ince bir detaydır. Çünkü ... Devamını Oku »

Mutfakta Nasıl Değişiklik Yapabilirim

mutfakta nasıl değişiklik yapabilirim

Dün mutfakta yemek yaparken aklıma takılan bir konu oldu. Konu başlığını da o şekilde düşünerek araştırdığım bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Sitemiz her ne kadar yeni evlenecek kişilere hitap etse de evinde değişiklik yapmak isteyenleri de düşünüyoruz. Bu vereceğim fikirler sayesinde yeni mutfak dekorasyonu oluşturanlar da faydalanabilir. Değişikliğe duvar renklerinden başlayabilirsiniz. Fayans yenilikleri maliyetli olması sebebi ile önermiyorum. Fakat eviniz eski ... Devamını Oku »

2017 Su Takımı Modelleri ve Fiyatları

2017 su takımı modelleri ve fiyatları

Bilindiği üzere su takımı modelleri genelde 19 parçadan oluşmaktadır. Bazı firma takımları ise 25 ile 31 parçadan oluşan modelleri de mevcut. Benim önerim 19 parçadan oluşan takımları seçmeniz. Kalabalık olması hem iyi değil hem de ücretleri arasında afaki farklar oluyor. Yazımızın devamında fiyatla ilgili detaylı bilgiler vereceğim. Marka olarak bilgi vermek gerekirse en çok tercih edilen pierre cardin, schafer ve paşabahçe olduğunu ... Devamını Oku »

2017 Mıknatıslı Baharatlık Çeşitleri ve Fiyatları

2017 mıknatıslı baharatlık çeşitleri ve fiyatları

Bayanlar, baharatlık çeşitlerinde bir devrim gerçekleşiyor diyebilirim. Geçtiğimiz yıllarda eklemiş olduğumuz baharatlık modellerine ek olarak 2017 itibariyle çok fazla evde görmüş olduğum mıknatıslı baharatlık çeşitlerini sizlere tanıtmaya karar verdim. Baharatlıklar mutfak bölümünün en önemli aksesuarları olarak bilinir ki her bayan da gösterişli bir mutfağı olsun ister. Mutfağın gösterişli olması bayanların yemek performansını da bir hayli etkilediğini söylemeden geçemeyeceğim. Mıknatıslı baharatlık ... Devamını Oku »

Modern Baharatlık Çeşitleri

modern baharatlık çeşitleri

Daha önce baharatlık modelleri hakkında birkaç konu eklemiştik. Sorulan sorular üzerine modern baharatlık çeşitlerini sizlere eklemeye karar verdik. Modern mutfaklarınıza uyum oluşturmak için modern bir baharatlık modelleri ile hoş bir görüntü sergileyebilirsiniz. Öncelikle modern denilince aklınıza neler geliyor? Cevabını kendimizce sorgulayalım. Mesela benim modern denilince en yeni tasarımlar geliyor. Bir de mutfak uyumu modernliğin en ince ayrıntısıdır. Yani ben en modern ... Devamını Oku »