Yeni Sezon Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba yeni gelin adayları. Bu konumuzda sizler için yaptığım araştırmalar sonucu olarak 2018 yılına özel tasarımlara sahip olan oturma grupları hakkında bilgiler verip yeni sezon oturma grubu modellerinin resimlerini paylaşacağım.

2018 yılında mürdüm ve eflatun tonları moda olacak demek mümkün arkadaşlar. Önde gelen firmalardan istikbal, kilim, mondi, alfemo gibi firmalar bu renklere öncelik vermiş. Bu renklere ise bilindiği üzere krem ve kirli beyaz tonları ile kombinleme yapılmış.

Bu oturma grupları ayrıca relax adı verilen pozisyona getirilebilmesi bir avantaj. Çünkü relax mobilyalar özel tasarım olarak daha rahat dinlenmenizi ve koltuklarınızı istediğiniz konuma getirmenize yardımcı olacaktır.


Bilindiği üzere bu gruplara takım olarak değil evinize uygun seçim yaparak tek modül olarak da sahip olabilirsiniz. İsteğe göre seçim yaptığınız ürünle birlikte evinizde şık bir görüntü sağlayacaksınız. Galerimize eklediğimiz modeller için perde, halı ve dekorasyon ürünlerini sizlerle daha sonrasında paylaşımda bulunacağız.

Yeni sezon oturma grupları fiyatları ise sizi oldukça neşelendirecek. Çünkü birçok firma 2017 fiyatları ile birlikte yeni sezon modellerini satışa sunacağını reklamlar aracılığı ile bizlere devamlı duyurmakta. Ortalama fiyat vermek gerekirse takımlar 5000,00 TL iken üçlü koltuklara 1500,00 TL, tekli berjerlere ise 750,00 TL’den sahip olabilirsiniz. Tabi ki bunlar ortalama fiyat olduğu için her modelin fiyatının değişkenlik gösterdiğini söylememe gerek yok sanırım.

Yeni sezon oturma grubu modelleri

 

İlgili kelimeler: oturma odası 2018, yeni model oturma grupları modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*