2015 İstikbal Star Uzanmalı Köşe Takımı

Modern dünya her geçen gün yenilenmekte ve bu yenilenme ev dekorasyonu ile evini yeni kuracaklar için farklı seçenekleri beraberinde getiriyor. Köşe takımları da çok farklı renk, desen, model seçeneği ile mobilya firmalarınca üretilerek satışa sunulur. 2015 yılı köşe takımları kategorisinde sizler için bu yazımızda İstikbal mobilya üretimi olan ve oldukça çok tercih edilen bir ürün olan Star köşe takımından bahsedeceğiz.

Star köşe takımının yapılan anket ve satış sonuçları ile ulaşılan en çok satan rengi olan gül kurusu rengini sizler için aşağıda resimlerde paylaştık. Bu ürünü diğer köşe takımlarından ayıran en büyük özellik uzanmalı ve fonksiyonel olmasıdır. Köşe kanepe yatak konumuna geçerek aynı zamanda size konforlu bir yatak sunar. Ürüne uyumlu yeni tasarım çiçekli berjerler ve kırlentler üzerindeki gül kurusu güller ile köşe takımına zengin bir görünüm katmaktadır.


İstikbal star köşe takımında yumuşak dokusu ile konfor ön planda tutulmuştur. Oturma yerlerinin alt bölümleri sandık olabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca üründe kullanılan kumaş silinebilir özelliğe sahiptir. Gül kurusu rengine uyumlu oda aksesuarları ile beklentinizi karşılayacak bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Kısacası oldukça kullanışlı bir ürün olan star köşe takımını evini yenileyecek olan, yeni evlenenler gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.