2016 Avangarde Yatak Odası Takımı Modelleri

2014 yılında tekrar gündeme gelen eski tarz mobilya modası 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da en fazla tercih edilen modeller arasında olacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Rahatlık bakımından modern yatak odasına göre daha iyi olması koşuluyla da tercih etmenizi önerebiliyoruz. Rahatına düşkün olanların mutlaka incelemesini söyleyebilirim.

Avangart yatak odası renkleri genelde beyaz ve krem olması renk konusunda karar vermenizi de kolaylaştırıyor. 2015 yılında en çok tercih edilen renk krem olarak göze çarpıyor. 2016 yılında hangi rengin daha fazla tercih edileceğini de satın alan kişiler belirleyecektir. Bu iki renk konusunda hiç bir fark olmadığı gibi sadece görsellik bakımından aksesuarlara uyumu dikkate alınabilir.


Avangard yatak odası konusunda bilgi vermek gerekirse eski saray odalarını andıran bir görüntü veriyor. Bu da yatak odanıza ayrı bir şık görüntü kazandırabiliyor. Bunu ek aksesuarlar ile modern hâle de getirebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir noktadan da bahsetmek istiyorum. Bazı modellere baza eklemesi yapılamıyor. Diğer bazı modellere ise baza eklemesi yapılsa da görüntü bakımından bozulmalar olabiliyor. Bu konuda satıcıyla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Avangarde yatak odası takımı fiyatları ise yatak ve baza hariç 4500,00 TL ile 22500,00 TL arasında değişiyor.

İlgili kelimeler: yatak odası takımı modelleri 2016

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.