2016 Avangart Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları

Avangart mobilya dediğimiz modeller klasik salon takımları evinize ayrı bir şıklık katarak sade bir güzellik sağlayabilir. Bu modeller genelde evini yenilemek isteyenler için tercih ediliyor.

Spor tarz tercih etmiyorsanız mutlaka bu modellere göz atın. Bu modeller ile salonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. Ayrıca seçenek bakımından fazlaca olması sebebi ile modasının geçmesi de bir hayli zor görünüyor.

Avangart oturma grupları 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da gündemden düşmüyor. Birçok firmanın 2016 kataloglarından toplamış olduğum görseller ile galerimizi oluşturdum. Galerimizi inceleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri iletişim bölümünden bizlere yazarsanız nereden hangi fiyata alacağınız konusunda sizlere bilgi verebiliriz.


Ayrıca yerden yüksek olması sebebi ile temizlik bakımından ev hanımlarına koltuk altı temizliğinde kolaylık sağlayacağını da ekleyebilirim.

Avangart oturma grupları fiyatları konusunda bilgi vermek gerekirse, diğer oturma gruplarına nazaran daha pahalı olduğunu söylemek mümkün. 6000,00 TL ile başlayan avangart salon takımları 25000,00 TL ile son buluyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.