2017 Aras Tv Ünite Modeli

Televizyon üniteleri kategorimizin bu bölümünde sizlere yeni ve modern yaşantının esintisini modelinde yansıtan bir tv ünitesi tanıtmak istedik. Aras tv ünitesi bu yazımızda sizler için bilgi vereceğimiz ürün.

Aras tv ünitesi sahip olduğu mobilya rengine uyumlu beyaz renkli çekmece kapakları ve cam vitrin bölümü ile diğer ünitelerden kendini ayırmaktadır. İki yıl boyunca üretici firma garantisi altındadır. Ergonomik yapısı ve istediğiniz tüm aparatlara, malzemelere kolayca ulaşabileceğiniz kullanışlı bir tv ünitesi örneğidir. Ayrıca çekmecelerdeki raylı sistem ekstra güçlendirilmiştir. Camlı vitrin bölümündeki cam ve menteşeleri de çok sağlamdır. Alt bölümdeki iki büyük çekmece ile üst kısımdaki kapaklı dolap içerisine çeşitli eşyaları rahatça koyabilmeniz için geniş olarak üretilmiştir.


2017 yılının televizyon üniteleri için televizyon üniteleri kategorimizi takip etmeye devam edin. Aras tv ünitesini bu yılın moda tv ünitelerinden birine aday olmaya örnek verebiliriz.

Ürün ölçüleri: Genişlik 199 cm, yükseklik 180 cm, derinlik 47 cmdir. Ürün güncel tarihli fiyatı 1500 tl olarak belirtilmektedir. Ürünle alakalı resimleri aşağıda paylaştık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.