2017 Bellona Vivent Köşe Takımı

Genellikle oturma odalarında tercih edilen köşe takımları evlerimize ayrı bir hava katıyor. Bellona’nın 2017 yılına özel tasarlamış olduğu vivent köşe takımı odaya göre şekillendirilmesi sayesinde fazlaca tercih edilecek gibi duruyor.

Ayrıca şehrinizde bulunan bellona bayiilerinden renk kartelasından tercihinizi yaparak istediğiniz renk köşe takımına sahip olabilirsiniz.

Vivent köşe takımı ayrı bir aparat kullanımı gerektirmeden yatak olarak kullanılma imkanı da sağlıyor. Yatak olması köşe takımında vazgeçilmez bir avantaj. Çünkü çoğu köşe takımını sabit olmasıyla odalarımızda fazlasıyla yer kaplıyordu. Bellona bu modeli ile alışılmışın dışına çıkarak bizlere güzel bir model sunumu yaptı.


Artı olarak vivent köşe takımında renk kombinlemesi yaparak kırlent tercihi de yapabiliyorsunuz. Takıma uyumlu 2 adet kırlent hediye veriliyor. Fazla istemeniz durumunda fiyat artışı uygulanarak isteğiniz yerine getirilebilir.

Bellona bunlarla da kalmayıp köşe takımı ile birlikte oturma odamıza yakışacak şık bir berjer imkanı da sunuyor. Vinent köşe takımı fiyatına gelecek olursak, bellona bu konuda sistemsel olarak fiyat politikasını dışarıya yansıtmıyor. Fakat öğrendiğimiz üzere berjer ve kırlentlerin eksiltilip azaltılması fiyata etki ediyor. İstenilmediği durumda berjeri alma zorunluluğu yok.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.