2017 Hardal Yeşili Stella Koltuk Takımı

Koltuk takımı kategorimizin bu bölümünde sizlere son zamanların moda rengi olan hardal yeşili koltuk takımlarından biri olan Stella Koltuk takımından bahsedeceğiz. Vivense mobilya üretimi olan stella koltuk takımı oldukça kullanışlıdır.


Pastel tonlarının hakim olduğu vivense stella koltuk takımı size adeta sonbaharı yaşatıyor. Berjer ve üçlü koltuk takımının mükemmel renk uyumu oda içinde harika dizayn yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ürün iki adet üçlü koltuk ve berjerden oluşmaktadır. Kumaşı silinebilir ve ihtal kumaştır. Bu sayede temizlikte büyük kolaylık sağlamaktadır. Sırt minderleri ile ekstra konfor amaçlanmıştır. Ayak bölümü gürgen ağacıdır.

Üründe kırlentler fermuarlıdır. Ayrıca koltuk duvara doğru açılan makas sistemine sahiptir. 2 yıl garanti süresi vardır. Takım güncel fiyatı konunun açılış tarihi itibari ile 4290 tl olarak belirtilmektedir. Ancak daha kapsamlı bilgi ve inceleme için vivense mağazalarını ziyaret etmeniz daha doğru olacaktır. Ürünle alakalı resimleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.