2017 Lidya Tv Ünitesi

Modern yaşantının artık olmazsa olmazlarından biri haline gelen televizyon üniteleri özellikle plazma led tv sahibi iseniz odanızda fazlasıyla arayacağınız bir üründür. Farklı model ve renklerde bir çok televizyon ünitesi mevcut. Fakat maddi olarak pahalıya kaçmak istemeyen bireylerin sayısı da bir hayli fazla. Bu yüzden size bu yazımızda oldukça ekonomik ucuz tv ünitesi modeli olan Lidya Televizyon ünitesini tanıtmak istedik.

Lidya televizyon ünitesi sade sportif bir görünüme sahiptir. Kitaplık ve televizyon sehpasından oluşan üründe eskitme modeli mobilya ile monoton görünüm engellenmiştir. Tüm okuma kitaplarınızı ve bazı oda içinde kullanacağınız ürünleri rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ergonomik kitap rafları ile kolaylık sağlamak amaçlanmıştır.


Ucuz ve kaliteli tv ünitesi almak isteyenler için oldukça iyi bir ürünü temsil etmektedir. Özellikle küçük oda dekorasyonu yaparken faydalanmak oldukça isabetli olacaktır. Ürün güncel fiyatı tarih itibari ile kitaplık 300 tl, televizyon sehpası 360 tl toplamda 660 tldir.

Ürün ölçüleri
Kitaplık: Genişlik 137 cm, yükseklik 150 cm, derinlik 22 cm.
Tv Sehpası: Genişlik 160 cm, yükseklik 42 cm, derinlik 42 cm.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.