2017 Rapsodi Rainbow Tv Ünitesi Modeli

Televizyon üniteleri modern evlerin olmazsa olmazları arasında diyebiliriz. Günümüzde bir çok mobilya firmasının farklı tasarımlar ile zevkinize hitap eden televizyon ünite modellerine bu yazımızda bir yenisini daha eklemek istedik. Bu yazımızda sizlere beyaz tv ünitesi olarak tanıtacağımız ürün rapsodi üretimi rapsodi rainbow tv ünitesi.


Rainbow tv ünitesi adından anlaşılacağı üzere beyaz rengin üzerine gökkuşağı renkleri ile kombinlenmiş bir üründür. Yerden yüksek ahşap ayaklar, kaliteli mobilyası ürünün artıları arasıda. Üründe toplam dört adet çekmece bulunmaktadır. Tüm çekmecelerinde frenleme mekanizması vardır. Bu sayede deforma olma durumu ortadan kaldırılmıştır. Beyaz renk ve desenli odalar için oldukça ideal bir seçim olacak üründeki kullanışlı ve derin hazneli raflar size kolaylık sağlayacaktır. Çeşitli aksesuarlar ile ürünü zenginleştirebilirsiniz.

Ürün ölçüleri: Boy 260 cm, derinlik 51 cm, yükseklik 147 cmdir. Yani ergonomik bir yapıya sahip diyebiliriz.

Ürün güncel fiyatı mağazalarda 1280.00 tl olarak belirtilmektedir. Daha fazla ayrıntı için rapsodi mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.