2018 Dekoratif Komidin Modelleri ve Fiyatları

Öncelikle yazmak istediğim bir konu var. Yazılışı konusunda birçok kişinin karıştırdığı, komodin mi komidin mi şeklinde düşündüğü konuyu ele almak istedik. Türk dil kurumu sitesinden bakıp buraya yazmak yerine sizlerin merak edip bu yönde araştırma yapmanızı istedim. Eminim bu konuyu okuyan bir çok kişi girip bakacaktır. Her neyse konumuzu dağıtmayalım. Fakat konu içinde iki türlü kelime kullanacağım.

Komidin, bir evin dekorasyonuna önemli derecede katkısı bulunan bir ev eşyasıdır. Genellikle yatak odası takımlarında olan komidinler artık günümüzde çoğu alanlarda kullanıma uygun.

Mesela ayna veya vestiyer kenarlarında, salon ve oturma gruplarının boşluklarında kullanılan dekoratif komidinler evinize şıklık katabilir.

Daha çok beyaz renkte tercih edilen modeller bu yıl rengarenk model seçenekleriyle seçiminizi bir hayli zorlaştıracak gibi görünüyor. En çok tercih edilenler genelde avangart ayaklı tarzlar olduğunu eklemek istiyorum.


Bir kaç mağazada görmüş olduğum ve sizin de galeride göreceğiniz aynalı komidin modelleri evin her yerine uygunluğu ile göz dolduruyor. Seçim konusunda bu tercihi yapmanızı tavsiye edebilirim.

Seçim konusunda en çok dikkat etmeniz gereken nokta ise komodini kullanacağınız yer. Yer konusunda kararınızı verdikten sonra satıcı firmalardan daha detaylı bilgiler alarak en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Komodin fiyatları konusunda bilgi vermek gerekirse, 96,60 TL ile 546,00 TL arasında değişiyor. Görüntü kalitesi ve kullanılan sarf malzeme fiyatı etkileyen unsurlardır.

Dekoratif Komodin Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.