Beyaz Eşya

2018 Bosch Elektrikli Süpürge Modelleri ve Fiyatları

2018 bosch elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları

Dünya markası konumuzda bulunan bosch markasına ait elektrikli süpürgeleri incelemeye ne dersiniz? Tüm markalarda olduğu gibi bosch torbalı elektrikli süpürge ve torbasız elektrikli süpürge modelleri mevcut. Şimdi size hangisini seçerseniz daha avantajlı olur hangisini seçerseniz daha dezavantajlı olur onlardan bahsedeceğim. Önceki konularımızda bahsettiğimiz gibi bosch için de aynı ifadeleri kullanmak zorunda kalacağım maalesef. Çünkü elektrikli süpürgelerin mantığı hemen hemen tüm ... Devamını Oku »

Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri ve Fiyatları

samsung bulaşık makinesi modelleri ve fiyatları

Bir evin başlıca ihtiyaçlarından olan bulaşık makinesi alışverişi yaparken detaylı bir araştırma yapmakta ve çok dikkatli olmakta fayda var. Bu konuda işinizi hafifletmek için araştırmayı biz üstlendik. Samsung bayilerine ve internet sitesinde her zevke ve bütçeye uygun model bulmak mümkün. Burada önemli olan ihtiyacınızı belirlemek ve bu doğrultuda tercih yapmak. Samsung genelde ürettiği ürünlerde kısa program uygulamasını kullanıyor. Az bulaşık ... Devamını Oku »

Beko Düğün Paketi Hakkında Detaylı Bilgiler

beko düğün paketi hakkında detaylı bilgiler

Arkadaşlar, bu konu hakkında oldukça detaylı bir araştırma yaptık diyebilirim. Çünkü uzun uğraşlar ve ziyaretler sonucunda aldığım tüm notları sizinle paylaşacağım. Bulunduğum il genelindeki tüm yetkili servisler ile görüşmem sonrasında sizlere de yardımcı olmak için bu konuyu açmak istedim. Beko düğün paketi ile 9 ayrı paket oluşturmuş ve internet üzerinden de satış imkanı sunuyor. Satış sonrasında kargo süreci hakkında alım ... Devamını Oku »

Samsung Çamaşır Makinesi Modelleri ve Fiyatları

samsung çamaşır makinesi modelleri ve fiyatları

Bugünkü konumuz elektronik eşyalardan olan çamaşır makinesi ile ilgili. Bu ürün olmazsa olmazları arasındadır. İlk olarak samsung firması üretimlerinden bahsedeceğiz. Samsung üretiminde her zevke ve ihtiyacı düşünmüş desek yalan söylemiş olmayız. Yani isteyip de bulamayacağınız ürün yok. Gerek fiyatsal gerek görsel açıdan tüm ayrıntılar düşünülerek hareket edilmiş. Yalnız unutmayın her pahalı ürün en iyisi olacak diye bir şey yoktur. Samsung ... Devamını Oku »

2017 Vestel Elektrik Süpürgesi Modelleri ve Fiyatları

2017 vestel elektrik süpürgesi modelleri ve fiyatları

Eveeeettttt, bayanlar bugün sizlere elektrik süpürgesi konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Türk üretimi olan ve Türk’lere has tam ihtiyaca göre üretim yapan vestel, elektrik süpürgesi konusunda da başarısını kanıtladı. Vestel tanıtım reklamında bile tozun zerresini bırakmayan diye başlıyor. Bu gerçekten iddiasını gösteriyor. Gelin öncelikle çeşitleri hakkında bilgiler edinelim. Vestel bu yıl bilindik torbalı ve torbasız modellerin yanına su filtreli modeli ile gündeme ... Devamını Oku »

Doğru Beyaz Eşya Seçimi Nasıl Yapılır

doğru beyaz eşya seçimi nasıl yapılır

Şöyle konuları bir inceleyelim dedim de beyaz eşya konusunda fazla bilgiler vermemişiz sizlere. Bu konumuzda beyaz eşya alırken nelere dikkat etmek gerektiği hakkında bilgiler vereceğim. Yani demek istediğim beyaz eşya değil mi fark etmez deyip geçmeyin. Bir ev için oldukça önemli bir konudur bu. İsterseniz madde madde sıralayalım. Daha açıklayıcı olacağını düşünüyorum. 1- Teknik servis konusu öncelikli olsun. Bazı firmaların ... Devamını Oku »

Rowenta Elektrikli Süpürge Modelleri ve Fiyatları

rowenta elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları

Daha önce size evimde kullanmış olduğum profilo elektrikli süpürge hakkında bilgiler vermiştim. Şimdi ise annemin yıllardır kullandığı marka olan rowenta hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Bu konuyu model olarak düşünmeyin. Rowenta hakkında edindiğim bilgileri paylaşmak için konu açtım. Siz buradaki bilgilere göre ihtiyacınız doğrultusunda model tercihi yapabilirsiniz. İlk olarak rowenta elektrikli süpürge konusunda çağ atladı diyebiliriz. Son 3 yıl içinde üretmiş ... Devamını Oku »

2017 Samsung 75H6470 190 Ekran 3D Led Tv

Led televizyonlar artık tamamen tüm evler de kendine yer bulmuş durumda. Teknoloji çağı eski televizyonları alıp yeni son model led plazma tvleri yerleştirmeyi kural olarak koymuş adeta. Hal böyle olunca led televizyonlarında cep telefonu misali son modelini almak tüketiciye gurur veriyor neredeyse. Bu yazımızda size oldukça lüks ve çok farklı özelliklere sahip bir led tv tanıtacağız. Samsung 75H6470 serisi 190 ... Devamını Oku »

Profilo Torbasız Toz Hazneli Elektrik Süpürgesi

profilo torbasız toz haneli elektrik süpürgesi

Evimde kullanmış olduğum profilo elektrik süpürgesi hakkında biraz bilgi vermek için bu konuyu açtım. Profilo marka olarak güven veren bir marka olması sebebi ile tercih etmiştim. Tabi satıcı da satmak için baya bir uğraşmıştı. Aldığım ilk ay servise götürmek zorunda kalmasam oldukça memnun olduğumu söylememde fayda var. Belki kullanıcı hatası olabilir fakat motorunda sıkıntı çıkmıştı. Değiştirdikten sonra herhangi bir arıza ... Devamını Oku »

Yeni Evlenecekler için Bulaşık Makinesi Seçimi Fikirleri

bosch-bulasik-makinesi-son-model

Beyaz eşya denince ilk sıralarda akla gelen kuşkusuz bulaşık makineleridir. Ve artık tüm evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyasıdır. Ancak kendi tecrübelerime dayanarak söylemem gerekir ki bulaşık makinesi seçimi konusunda bireyler hep en iyisini yani iyisinden kastım ihtiyacından fazla özellikte olan ürünleri tercih etmektedir. Düğün maliyetli bir durumdur. Ancak maliyeti olabildiğince düşürmek sizin elinizde. Bu yazımızda size yeni bir bulaşık makinesi ... Devamını Oku »