Desenli Rulo Dekorasyon Örnekleri

Son yıllarda duvar kağıtları yerini desenli boyalara bıraktı. Boya, duvar kağıdına göre daha sağlıklı olması sebebi ile daha fazla da karşılaşacağımızı söylemek mümkün. Biz de sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vermek istedik.

Desenli rulo tasarımları ile evinizin tüm yerlerini boya ile şekillendirebilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Herkes duvar kağıdı yapamaz lakin boyama konusunda bilgi sahibidir. Bu desenli rulolar sayesinde bir bayan dahi zorlanmadan evini dekore edebilir.

Desenli ruloların normal rulolardan farkı iki başlıklı olması. Birinci başlık desen kısmı ikinci başlık ise normal rulodan oluşmakta. İki tane olmasının amacı ise boyayı fazla batırmanız sebebi ile normal rulonun fazla boyayı çekmeye yardımcı olması ve boyanın dağılmasını engellemesi. Bunu yapım sırasında fark edeceksiniz.

Özellikle çok çeşitli olması sebebi ile duvar kağıtlarını hayatınızdan sileceksiniz. Sadece televizyon ünitesi arkası için kullanılan modeller için duvar kağıdı ihtiyacı duyabilirsiniz.


Çiçekli, çizgi, karmaşık ve hatta hayvan figürleri içeren bu desenler ile her odaya uygun seçim ile evinizin tamamını bu şekilde boyayarak şık görüntüler elde ederek evinizi farklılaştırabilirsiniz.

Ürünün fiyatı 35,00 TL ile 125,00 TL arasında değişiklik gösteriyor. Satıcı firmalar fiyatı desenler ve kalitenin etkilediğini söylüyor. Boya satıcı firmalarından veya internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Desenli boya uygulamasında tek dikkat etmeniz nokta uygulama renklerinin seçimi. Yani beyaz üzerine her koyu renk gider, lakin siyah üzerine her açık renk gitmeyebilir. Siyah rengi alt renk olarak kesinlikle düşünmeyin. Alt renk olarak açık renk kullanıp, desen rengini koyu renkler arasında seçim yapın.

Desenli Rulo Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.