İpek Mobilya Akasya Köşe Takımı ve Fiyatı

Dar alanların vazgeçilmezi olan köşe koltuklar 2017 yılında da vitrinlerde sıkça göreceğimiz modeller arasında olacak. Bu alanda ipek mobilya oldukça güzel modeller ile sunum yapıyor. Biz de sizlere tek tek modelleri ve fiyatları konusunda bilgi vermek istedik. İlk olarak akasya köşe takımı modeli ile başlayalım dedik.

Ürün özelliklerini vermek gerekirse ilk olarak kumaş özelliğinden bahsedelim. İpek mobilya bu üründe leke tutmayan kolay temizlenen kas tüyü kumaş kullanılmış.

Bu modelde iki renk seçeneği mevcut. Taban rengi olarak krem kullanılan bu iki seçenekte de kırlentlere farklı renkler vererek çeşitlendirilmiş. Krem üzerine turuncu kırlentler ve krem üzerine turkuaz kırlentler olmak üzere iki alternatif mevcut.

Ürünün sandıklı olması sebebi ile size yeni bir depolama alanı sunuyor. Ayrıca sandık içi aydınlatmalar sayesinde aradığınızı kolayca bulma imkanına sahip olabilirsiniz.


Köşe takımı alım öncesi oda boyutu oldukça önemlidir. Bu model hoşunuza gidebilir lakin odanıza sığmadıktan sonra alamama durumunuz olacaktır. Ürün ölçülerini ve oda ölçünüzü dikkate alarak alışverişinizi tamamlayın.

Akasya köşe takımı modeli ölçüleri;

Genişlik: 3310 mm

Derinlik: 2800 mm

Yükseklik: 860 mm

Akasya köşe takımı fiyatı;

Üçlü koltuk+ikili+koltuk+köşe bar dahil olmak üzere KDV DAHİL 3010,45 TL’dir. Şuan indirimli fiyattan satışa sunulmuş. Ürünün normal fiyatı 4440,60 TL’dir. Ayrıca bonus kart avantajı ile 12 aya kadar taksit imkanına sahip olabilirsiniz.

Akasya köşe koltuk takımını tüm ipek mobilya satış mağazalarında bulabilirsiniz. Türkiye genelinde birçok il’de satış mağazasının bulunması alım kolaylığı sunuyor. Satış sonrası destek konusunda oldukça ilgili müşteri temsilcisine sahip.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.