İpek Mobilya Almina Koltuk Takımı ve Fiyatı

İpek mobilya ile ilgili daha önce eklemiş olduğumuz çeşitlerden oturma grubu eksikti. Biz de en çok tercih edilen salon takımı ile ilgili tanıtımı yapmak için bu konuyu açmış bulunmaktayız.

İpek mobilya almina koltuk takımı, gerek rengi gerekse özellikleriyle en çok tercih edilen ürünlerden biri. Bir koltuk takımından beklediğiniz her şey bu modelde mevcut.

Kumaş özellikleri tam da ev hanımlarının aradığı şekilde. Kolay silinebilmesi ve leke tutmaması ürünün en önemli avantajları arasında. Ayrıca yerden yüksek ayakları sayesinde koltuğu yerinden hareket ettirmeden altını kolayca temizleyebilirsiniz.

Koltuğun sandıklı olması saklama alanı oluşturması açısından oldukça yararlı. Bu saklama alanının iki bölümden oluşması sebebi ile eşyalarınızı kategorilere ayırarak yerleştirme lüksüne sahip olabilirsiniz.

Üçlü koltukların yatak olması evinize gelen yatılı misafirlere kolaylıkla ağırlayabilmeniz açısından işinizi kolaylaştıracak. Ayrıca koltuk süngerinin kaliteli malzemeden oluşması sebebi ile yatan kişilerin bir rahatsızlık duyacağından endişeniz olmasın. Ürünü gördüğünüzde ne kadar rahat olduğunu anlayacaksınız.

Takımın kol yaslama bölümünden başlayarak oturma kısmının altına doğru devam eden ahşap oyma detayları ürüne country havası katmış. Ürünü oturma odanızda kullanacağınız gibi bu detaylar sayesinde salonunuz için de tercih edebilirsiniz. Modern ve klasik tarzın bir arada kullanılması ürünün kullanım alanını arttırıyor.


İpek mobilya almina koltuk takımı 2 adet üçlü koltuktan ve 2 adet berjerden oluşuyor. Üçlü koltuk zemininde pudra renk ve berjerler ile kırlentlerde beyaz üzerine çiçekli kumaşlar tercih edilmiştir. Bu renkli kırlentler sayesinde halı ve aksesuar seçiminizin kolaylaşacağı gibi dekorasyonunuzu da kolayca tamamlayabilirsiniz.

Almina Koltuk Takımı Ölçüleri;

Üçlü Koltuk;

Genişlik (mm): 2300

Derinlik (mm): 1000

Yükseklik (mm): 820

İkili Koltuk;

Genişlik (mm): 1800

Derinlik (mm): 1000

Yükseklik (mm): 820

Tekli Koltuk;

Genişlik (mm): 900

Derinlik (mm): 880

Yükseklik (mm): 1030

Almina Koltuk Takımı Fiyatı;

Ürünün takım fiyatı, 5252,09 TL’dir. Takım, 2 adet üçlü koltuk-2 adet berjerden oluşmaktadır. İpek mobilya satıcı mağazalarından takım içindeki ürünlerin tek fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ipek mobilyanın garanti bankası bonus kart ile anlaşması sebebi ile 12 taksit imkanı sağlıyor.

Almina Koltuk Takımı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.