İpek Mobilya Aral Köşe Takımı Ölçüleri ve Fiyatı 2018

Daha önce eklemiş olduğunuz aral yatak odası takımı ve aral yemek odası takımını sizlere tanıtmıştık. Bu modele ait köşe takımını da eklemek istedik. Konu başlığında belirttiğim gibi ipek mobilya hakkında yorumlar, aral köşe takımı hakkında genel bilgiler ve fiyatını sizlere aktarmaya çalışacağım. Buyurun detaya inelim;

İpek mobilyaya ait olan aral köşe takımı istenilen renk seçenekleri ile tercih edilebilme olanağını arttırıyor. Cazip fiyat ve ödeme koşulları sayesinde seçilebilme avantajını arttırıyor. Renk seçenekleri için satın aldığınız firmadan nasıl seçim yapabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu modele ait en fazla tercih edilen renk açık bordo rengin olduğunu söyleyebilirim. Zaten firma da reklam ve tanıtımlarını bu renk ile yaptı.

Aral Köşe Takımı

Aral Köşe Takımı

Yatak olması imkanı ile oturma odanızı misafirlerinizi evlerindeki yatak odasındaymış gibi hissettireceksiniz.

Aral Köşe Takımı Fiyatı

Aral Köşe Takımı Fiyatı

İpek mobilya aral köşe takımı ayrıca depolama alanının olması günlük kullanmadığınız ürünlerinizi saklama imkanı sağlayabilirsiniz.


Yataklı Köşe Takımları

Yataklı Köşe Takımları

Aral Köşe Takımı Ölçüleri

Genişlik (mm): 2670

Derinlik (mm): 3230

Yükseklik (mm): 710

Aral köşe takımı özel kapitone dikiş sistemi ve dekoratif minderleri ile evinizin dekorasyonunda fazlaca etken olacağına emin olabilirsiniz. Seçim konusu yaparken yukarıdaki ölçüleri ve renk kombinesini dikkate alarak en uygun tercihi yapın. Kumaş renginin değişebileceği gibi ayak renkleri de değiştirilebilir imkanı sunması ile seçim yapmanızı kolaylaştırabilir.

Ayrıca son yılların modası kadife kumaş ile evinizin görüntüsünü tamamı ile değiştirecek. Satış temsilcilerinden aldığım bilgiye göre modele uygunluğu bakımından renk seçenekleri mevcut fakat kumaş değişikliği yapılmıyor.

Aral köşe takımı fiyatı ise 5961,60 TL’dir. Bonus kart müşterilerine ise peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunuyor.

İpek mobilya markasına ait olumsuz yorum yok denilecek kadar az. Siz de yorum yaparak almak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Aral Köşe Takımı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.