İpek Mobilya Aral Yemek Odası Takımı ve Fiyatı

Sitemiz ziyaretçilerinden gelen yoğun istek üzerine ipek mobilya’nın yemek odası takımlarını tanıtmaya karar verdik. İlk olarak en fazla satan modellerden olan aral yemek odası takımı ile başlayacağız.

Avangart ve modern tarzın harmanlanmasıyla ortaya çıkan bu model en çok beğenilen modeller arasında. Siz de ev dekorasyonunuzda bu iki tarzı birlikte kullanmak istiyorsanız aral yemek odası modelini rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ürün, konsol+konsol aynası+vitrin+masa ve 6 adet sandalyeden oluşuyor. Yüksek ayakları sayesinde hem şık bir görünüm elde edilmiş hem de bayanlar için temizlik kolaylığı olması planlanmış. İpek mobilya bu tasarımında açık kahve+beyaz renk kombinlemesini uygun görüp hoş bir görüntü sergilemiş. Renk seçimi konusunda değişiklik yapılır mı bilmiyorum fakat tanıtım olarak tek model bulunuyor.

Vitrin içindeki led aydınlatma sayesinde loş ortamda yemek yerken aynı zamanda ışığı açmadan aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ürün tasarımı üzerindeki baklava desenleri ürüne modern bir hava katmış.


Aral Yemek Odası Takımı Ölçüleri;

Konsol;

Genişlik: 2121 mm

Derinlik: 523 mm

Yükseklik: 855 mm

Vitrin;

Genişlik: 1275 mm

Derinlik: 521 mm

Yükseklik: 1735 mm

Masa;

Genişlik: 1883 mm

Derinlik: 983 mm

Yükseklik: 811 mm

Her konuda bahsettiğimiz gibi bu konuda da söylemek istiyorum. Eviniz yukarıda vermiş olduğumuz ölçülere uyum sağlamıyorsa almış olduğunuz en güzel yemek odası takımı berbat bir görüntüye sebep olacağı için bu konuda titiz davranmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

Aral Yemek Odası Takım Fiyatı;

Ürünün takım fiyatı 8484,41 TL olarak belirlenmiş. Garanti Bonus Cart sahiplerine 12 ay taksit imkanı var. Ürün içinde eksiltme veya çoğaltma (televizyon ünitesi) yapılması durumunda fiyat değişkenlik gösterebilir. Size yakın ipek mobilya mağazalarını ziyaret ediniz.

İlgili kelimeler: ipek mobilya dugun paketleri 2018

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.