İpek Mobilya Feri Yatak Odası Takımı ve Fiyatı

Yatak odasında, modern ve avangart tarzı birlikte kullanmayı sevenler için feri yatak odası takımı çok uygun bir seçenek. İpek mobilya feri yatak odası takımı iki sürgü kapaklı gardırop, çift kişilik karyola, iki komodin ve şifonyerden oluşmaktadır.

Üründe beyaz renk kullanılması sebebi ile odanıza aydınlık bir hava katabilirsiniz. Mürdüm yatak başlığı ile renk kombini oldukça hoş olmuş. Yatak odanızda kullanacağınız yatak örtüsü, perde ve halı gibi aksesuarları mürdüm rengine uygun tonlarda seçmeniz takıma uyumu kolaylaştıracaktır.

Birçok üründe kullanıldığı gibi bu modelin gardırop kapaklarında da kullanılan stop sistemi sayesinde aşınma riski minimuma indirilmiştir. Ayrıca bu sistem çekmecelerde de kullanılması uzun soluklu kullanıma imkan sağlayacaktır. Feri yatak odası gardırop içi led sistemi sayesinde geceleri oda ışığını açmaya gerek kalmadan aradığınızı kolayca bulabilme olanağı sunuyor. Bu da birçok bayanın istediği ince detaylar arasında.

4 tane askı bölümü, pantolon askılığı, 4 küçük-2 büyük açık raf ve 2 çekmece bölümü bulunan gardırop bayanlar için en ideal kullanım imkanı sunan bir sistemde tasarlanmış.

Yatak başlığı. gardırop kapakları ve şifonyer aynasında kullanılan oyma detaylar ürüne avangart bir hava katmıştır. Ayrıca bu oyna detaylar çekmece kulplarında da kullanılarak hoş bir görüntü elde edilmiş.


Karyola, komodinler ve şifonyer ayaklarının yüksek olması kolay temizlik imkanı sunuyor. Temizlik esnasında eşyaları ileri geri oynatmak yerine açık bölümlerden temizlemek kadınlar için büyük kolaylık olacaktır.

Feri yatak odası takımının bazasının olmaması ürünün olumsuz etkenlerinden bir tanesi, fakat bazı mobilya firmaları ürünleri bazalı hale getirebiliyor. Bu ürünün bu kolaylığının bulunup bulunmadığını yetkili satış mağaza temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Feri Yatak Odası Ölçüleri;

Gardırop;

Genişlik: 2400 mm

Derinlik: 650 mm

Yükseklik: 2150 mm

Şifonyer;

Genişlik: 1000 mm

Derinlik: 440 mm

Yükseklik: 770 mm

Komodin;

Genişlik: 600 mm

Derinlik: 440 mm

Yükseklik: 570 mm

Karyola;

Genişlik: 1750 mm

Derinlik: 2050 mm

Yükseklik: 1200 mm

Feri Yatak Odası Fiyatı;

Ürünün takım fiyatı 4725,00 TL olmakla birlikte şuan kampanyalı olarak 3459,66 TL satışa sunuluyor. Ayrıca garanti bonus card’a komisyonsuz 12 taksit imkanı var.

Not: Bu fiyata yatak dahil değil. İpek mobilya yatak modelleri arasında seçim yapılarak takımı tamamlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.