Koçtaş Dekoratif Amerikan Kapı Modelleri

Daha önce amerikan kapı modellerine sitemizde yer vermiştik. Şimdi size koçtaş ev gereçleri satan firmanın modellerini sergilemek ve tanıtmak istedik.

Öncelikle kapı ölçüleri standart ölçülerde ise koçtaş’dan almanız mümkün. Aksi durumda satın almanız mümkün olmayacaktır. Büyük ölçülerde ise ek yapabilirsiniz şayet küçükse yıkma işlemi biraz daha zahmetli olacağı için kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz.

Kapılar işlevi dışında dekorasyon ürünlerinin de bir parçasıdır. Koçtaş bu konuda oldukça dikkatli davranmış ve en fazla tercih edilen modeller bulundurarak satışa sunuyor.

Koçtaş, ürün yelpazesinin zenginliği ile de dikkat çekiyor. Kullanıcılarına bu yönde destek olduğu gibi fiyatları konusunda da oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim.


Ayrıca renk seçenekleri oldukça fazla olduğu gibi, camlı ve camsız modeller de mevcuttur. Bu modellerin seçimini yaparken evinizin dekorasyonunu göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. Lakin yatak odası için camlı modeller yerine camsız olanları tercih etmeniz daha uygun bir seçim olabilir. Eğer eviniz içindeki kapıların tamamını aynı şekilde seçmek ve bunun camlı olmasını istiyorsanız, buzlu cam modelleri tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu seçiminiz evinizin görünüşünü fazlasıyla değiştirecektir.

Aslında fiyatlarından bahsetmek istemiyordum. Çünkü fiyat konusunda sabit fiyatları bulunmuyor. Fakat gelen yorumlar nedeniyle konumuza fiyatlarını da eklemek istedik. Dekoratif amerikan kapı fiyatları 150,00 TL ile 950,00 TL arasında değişiyor.

Koçtaş Amerikan Kapı Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.