Merinos Carmen Yatak Odası Modeli ve Fiyatı

Merinos, halıdan sonra üretimini yaptığı mobilya işinde de oldukça başarılı. Bu başarısını bir kez daha sergilediği carmen yatak odası modelini tanıtmaya karar verdik.

Modern tarzda tasarlanan bu takım 2017’nin en çok tercih edilen modelleri arasında olacağa benziyor. Renk bakımından modası geçmeyen bir özelliğe sahip olduğu için bu konuda bir tereddüdünüz olmasın. Çünkü ceviz rengi mobilyalar tüm dönemlerde sıkça üretilen mobilyalardır.

Bu modelde karyola, komodin ve şifonyer de yüksek ayaklar kullanılmış. Bu sayede bayanların temizlik işleri kolaylaştırılmış. Temizlik esnasında eşyaların yerini değiştirmektense açık alanları silmek çok daha kolay olacaktır.

Takımda baza olmaması bizce modelin dezavantajlarından biri. Ama tabi ki bu modelin seçilmesini engellemiyor. Eğer saklama alan alternatifleri üretebilirseniz bazaya ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Gardırop içi depolama açısından oldukça kullanışlı. Bu da birçok kişi için ürünü tercih etme sebeplerinden biri.

Carmen Yatak Odası Ölçüleri;

Sürgülü Dolap;

Yükseklik: 2164 mm


Genişlik: 2450 mm

Derinlik: 657 mm

Dolap İçi;

Yükseklik: 2164 mm

Genişlik: 2450 mm

Derinlik: 657 mm

Tuvalet Masası;

Yükseklik: 1342 mm

Genişlik: 894 mm

Derinlik: 481 mm

Karyola;

Yükseklik: 1100 mm

Genişlik: 2965 mm

Derinlik: 2118 mm

Yüksek Şifonyer;

Yükseklik: 842 mm

Genişlik: 1802 mm

Derinlik: 481 mm

Sağ-Sol Komodin;

Yükseklik: 450 mm

Genişlik: 636 mm

Derinlik: 481 mm

Carmen Yatak Odası Fiyatı;

Takım fiyatı başlıklı ve karyolalı olmak üzere iki şekilde satılıyor. Başlıklı takımın fiyatı 4449,40 TL iken karyolalı modelin fiyatı ise 4858,60 TL. Ayrıcı bu modelin istediğiniz herhangi bir parçasını satın alabilirsiniz. Yukarıda ölçülerini listelediğimiz ürünlerin fiyatını öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca merinos mobilya axess kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.